Наші фахівці

Колектив педагогів-однодумців

Професійне кредо педколективу:

Любити дітей - по-материнськи,

Виховувати - по-сухомлинськи,

Працювати - з креативом,

Відпочивати - з позитивом!

/Files/images/P1030860.JPG

Практичний психолог - Васильєва Наталія Борисівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В .Винниченка за фахом «Початкове навчання» та Кіровоградський регіональний інститут управління та економіки за фахом «Практична психологія» . Працює в закладі з 2008 року. Педагогічний стаж – 10 років. Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Проблемне питання: «Новітні підходи в питанні корекції емоційних станів дітей дошкільного віку».

Пріоритети діяльності: особистісно-орієнтований підхід, толерантність, повага й розуміння дитини.

/Files/images/IMG_9743.JPG

Вчитель-логопед - Самофалова Ірина Василів

Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького за фахом «Дефектологія» Працює в закладі з 2005 року.
Педагогічний стаж – 35 років. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Має педагогічне звання «вчитель-методист».

Проблемне питання поглибленої роботи: «Використання сучасного корекційно-розвивального середовища в роботі з дітьми , які мають порушення мовлення».

Застосовує інтерактивні дидактичні посібники, технологію М.Монтессорі в питанні корекції мовних порушень.

/Files/images/IMG_3965 - а.jpg

Музичний керівник - Вечірко Любов Іванівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В .Винниченка за фахом «Музичне мистецтво» Працює в закладі з 1994 року. Педагогічний стаж – 23 роки, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Проблемне питання: «Розвиток творчих здібностей та акторських умінь в театралізованій діяльності дошкільників». Пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих дітей; виховання любові до театру; виховання художніх смаків, розвиток фантазії – основні завдання роботи педагога. Керівник гуртка «Маленькі артисти».

/Files/images/IMG_3583 - а.jpg

Музичний керівник – Мороз Олена Миколаївна

Закінчила з відзнакою Олександрійський педагогічний коледж ім.В.Сухомлинського за фахом «Музичне виховання» Працює в закладі з 1997 року. Педагогічний стаж – 20 років. Має педагогічне звання "вихователь-методист"

Поглиблено працює над питанням «Розвиток музично-ритмічних здібностей у дітей дошкільного віку».

Пріоритети діяльності: для всебічного розвитку музично-ритмічних здібностей, танцювальних навичок, умінь, вподобань дитини, залучає дітей до різних напрямків хореографії: від народних танців до сучасного танцювального мистецтва. Керівник хореографічного гуртка.

/Files/images/SAM_0925.JPG

Вихователь - Бондаренко Олена Володимирівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж

ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання» Працює в закладі з 1991 року. Педагогічний стаж – 26 роки. Має педагогічне звання "вихователь-методист".

Проблемне питання: «Логіко-математичний розвиток дошкільників».

Пріоритети діяльності: навчання дітей має бути розвивальним, захоплюючим, проблемно-ігровим , постійно забезпечуючи ріст дитячої самостійності і творчості. Головне – підтримувати активність дитини, її прагнення до пізнання. Гра допоможе дитині розвинути інтелектуальні здібності , сформувати самостійність і відповідальність.

Звільнена в зв'язку з виходом на пенсію за вислугою років.

/Files/images/SAM_5256.JPG

Вихователь - Корабльова Людмила Михайлівна

Закінчила Олександрійське педагогічне училище

ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання» . Працює в закладі з 2014року. Педагогічний стаж – 19 років.

Поглиблено працює над питанням логіко-математичного розвитку дошкільників.

Дає дітям поглиблені знання з математики за програмою та поза межами програми дошкільного закладу; розвиває мислення, пам'ять, уміння розв'язувати логічні задачі. Тісно співпрацює з психологом закладу в питанні підготовки дітей до школи.

Працює в 3 молодшій групі "Віночок".

/Files/images/SAM_1954.JPG

Вихователь - Вечорко Алла Василівна

Закінчила Жовтоводське педагогічне училище за фахом «Початкове навчання». Працює в закладі з 1994 року. Педагогічний стаж – 19 років.

Поглиблено працює над проблемою: «Використання коректурних таблиць Н.Гавриш в розвитку мовлення дітей раннього віку».

Професійне кредо:«Помічати і радіти найменшим успіхам кожної дитини». «Дорога по силі тому, хто йде…», - навчає нас народна мудрість. Тому вихователь впевнена, що робота, розпочата в напрямку мовного виховання, буде недаремною і зерна любові до рідної мови, до мовної культури, посіяні сьогодні, назавтра проростуть у душах дорослих та малят.

Працює в І ясельній групі "Курчатко".

/Files/images/SAM_1003.JPG

Вихователь - Іванова Ольга Тарасівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання» Працює в закладі з 1997 року. Педагогічний стаж – 24 роки. Має педагогічне звання «вихователь-методист».

Поглиблено працює з питання «Громадянсько-правове виховання дошкільників».

Думка вихователя: «Гуманізація освітньо-виховного процесу як один із принципів моєї роботи допоможе у вирішенні завдань правового виховання, спрямує на обов’язкове прийняття кожного мого вихованця як унікальної особистості, визнання його прав і обов’язків… Я хочу навчити дітей жити у злагоді із самим собою та толерантно ставитись до оточуючих».

Працює в ІІ середній групі "Калинонька".

/Files/images/Фото0127.jpg

Вихователь - Яцькова Анастасія Олександрівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка за фахом «Початкове навчання» з спеціалізацією "Іноземна мова в початкових класах" . Працює в закладі з 2014 року. Молодий спеціаліст.

Питання поглибленої роботи: «Навчання англійської мови старших дошкільників" ВВажає, що іноземної мови можна навчити читати ,використовуючи ігрові методи і прийоми роботи. Педагогічний стаж - 3 роки.

Пріоритети діяльності: принцип партнерської взаємодії, особистісно-орієнтований підхід до роботи з дітьми.

Добре шие, вишиває, любить читати. Багато читає і розповідає дітям. Керує гуртком англійської мови.

/Files/images/SAM_3895.JPG

Вихователь - Красюк Людмила Іванівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж

ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання» Працює в закладі з 2004 року. Педагогічний стаж – 23роки.

Проблемне питання: «Використання інтегрованих підходів під час проведення занять з логіко-математичного розвитку дошкільників». Педагогічні методи і прийоми вихователь спрямовує на розвиток креативного мислення дітей.

Професійним кредо вважає вислів В.Сухомлинського:

«Слово–найважливіший педагогічний інструмент, його нічим не замінити».

Працює в 4 молодшій групі компенсуючого типу для дітей з вадами зору "Ягідка".

/Files/images/P1030575.JPG

Вихователь - Воробей Наталія Володимирівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В .Винниченка за фахом «Початкове навчання». Працює в закладі з 2007 року. Педагогічний стаж – 18 років. Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Проблемне питання: «Використання здоров’язберігаючих технологій в роботі з дошкільниками».

Пріоритети діяльності визначила для себе, використавши вислів В.Сухомлинського: «Я не боюсь ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя».

Працює в І середній групі "Бджілка".

/Files/images/IMG_0638.jpg

Вихователь - Красножон Тетяна Анатоліївна

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова за фахом «Початкове навчання». та Олександрійський педагогічний коледж ім.В.Сухомлинського за фахом "Дошкільне виховання". Працює в закладі з 2002 року. Педагогічний стаж – 21 рік. Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Поглиблено працює з питання соціально-морального розвитку дошкільників.

Думка вихователя: «Я хотіла б допомогти дітям пізнати навколишній світ, світ природи, речей, почуттів і вчинків, розвинути в дітях такі риси як доброта, чесність, повага, співчуття; навчити розуміти самих себе та інших людей…»

Впливає на дітей не покаранням, а проханням, заохоченням і лагідним , добрим словом.

Працює в І старшій групі компенсуючого типу для дітей з вадами зору "Сонечко".

/Files/images/DSC05285.JPG

Вихователь - Калініна Світлана Анатоліївна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 2006 року. Педагогічний стаж – 21рік.

Питання поглибленої роботи: «Сенсорний розвиток дітей раннього віку». Виготовляє різноманітні дидактичні посібники власними руками.

Пріоритети діяльності: для успішного розвитку дитини слід забезпечувати їй право на особистий досвід. З цією метою потрібно створювати належне предметно-ігрове розвивальне середовище. Вважає, що сенсорний розвиток в ранньому віці – фундамент розумового розвитку. Маючи міцний фундамент, кожна людина добудує свій «інтелектуальний будиночок» на протязі свого життя.

Працює в ІІ ясельній групі "Вишенька".

/Files/images/SAM_2920.JPG

Вихователь - Корлюк Ірина Миколаївна

Закінчила Жовтоводське педагогічне училище за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 2008 року. Педагогічний стаж – 19 років.

Працює над проблемою «Соціально-моральний розвиток дошкільників». Вважає формування морально-етичних якостей основою особистісного зростання дитини-дошкільника. Дидактична гра, на думку вихователя, є пріоритетним засобом морального виховання, а співпраця з батьками – важливим фактором підвищення ефективності освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі.

Працює в ІІ старшій групі "Соловейко".

/Files/images/P1090390.JPG

Вихователь - Кульбій Любов Костянтинівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання» . Працює в закладі з 1990 року. Педагогічний стаж – 32 роки. Має педагогічне звання «вихователь-методист».

Проблемне питання: «Використання ігрових методів і прийомів навчання та елементів новаторської методики М.Єфіменка «Театр фізичного виховання» на заняттях з фізичної культури». Є керівником театрального гуртка.

Педагогічне кредо: «Щоб стати справжнім вихователем, треба любити дітей та щодня віддавати їм тепло свого серця»...

Вихователь постійно знаходиться в творчому пошуку нових методів і прийомів навчання.

Працює в 1молодшій групі "Дзвіночок".

/Files/images/DSC05386.JPG

Вихователь - Нечипоренко Тетяна Володимирівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 2003 року. Педагогічний стаж – 27 років.

Проблемне питання:«Екологічне виховання дошкільників».

Педагогічне кредо: «Природа – невичерпне джерело духовного збагачення».

Пріоритети діяльності: навчати дітей спостерігати, аналізувати та відтворювати свої враження від спілкування з природою; виховання естетичних смаків від спілкування з природою, розширення екологічної абетки знань батьків.

Працює в ІІ ясельній групі "Вишенька".

/Files/images/SAM_0599.JPG

Вихователь - Погоріла Лариса Іванівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 1988 року. Педагогічний стаж – 30 років.

Проблемне питання поглибленої роботи: «Валеологічне виховання дітей раннього віку». Вважає, що цінність здоров’я людина усвідомлює лише тоді, коли воно частково втрачене. Тому навчання дитини берегти здоров’я змалечку – вважає одним з головних завдань виховного процесу.

Звільнена у звязку з виходом на пенсію за вислугою років.

/Files/images/43 157.jpg

Вихователь – Пінаєва Вікторія Володимирівна

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 2005 року. Педагогічний стаж – 32 роки.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Має педагогічне звання "вихователь-методист".

Проблемне питання: «Використання інноваційної технології раннього навчання читання М.Зайцева в роботі з дітьми дошкільного віку».

Пріоритети діяльності: Успішно застосовує принципи «радісного» навчання та партнерської діяльності педагога і дитини. Результативно використовує інноваційну технологію раннього навчання читання М.Зайцева.

Говорить вихователь: «Приємно чути від дітей після вихідних, що вони сумують за дитсадком. На питання «Чому?» відповідають: «Тому що нас тут люблять…»

Працює в 1 молодшій групі "Дзвіночок".

/Files/images/SAM_5829.JPG

Вихователь - Семерник Марина Віталіївна

ЗакінчилаОлександрійський педагогічний коледж ім.В.О.Сухомлинського за фахом «Початкова освіта». Працює в закладі з 2014 року.Педагогічний стаж - 3 роки.

Питання поглибленої роботи : «Формування комп'ютерної грамотнсті дошкільників».

Професійне кредо: « Цікався сама й зацікавлюй інших!»

Пріоритетами діяльності вважає постійну співпрацю дітей, вихователя і батьків, що є умовою отримання високих результатів. Прагне виховати освічених , добрих, чуйних людей. Вважає, що спілкування з дітьми має неабиякий вплив на їх розвиток.

Працює в 2 молодшій групі "Суничка".

/Files/images/SDC12678.JPG

Вихователь - Ричка Вікторія Василівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж

ім. В.Сухомлинського за фахом «Дошкільне виховання». Працює в закладі з 1988 року. Педагогічний стаж – 29 років.Має педагогічне звання «вихователь-методист».

Проблемне питання: «Використання технології ТРВЗ в інтелектуальному розвитку дітей дошкільного віку». Керівник гуртка «Розумники й розумниці». Навчання дітей нестандартному мисленню в сучасних умовах вважає основою успішності майбутнього громадянина.

Пише вірші, навчає дітей грати в "буріме".

Працює в ІІ середній групі "Калинонька".

/Files/images/SAM_2905.JPG

Вихователь – Трушина Лариса Дмитрівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка за фахом «Початкова освіта». Працює в закладі з 2003 року. Педагогічний стаж – 6 років.

Проблемне питання поглибленої роботи: «Гендерне виховання дітей дошкіль-ного віку».

Пріоритети діяльності: створення рівних можливостей для розвитку хлопчиків і дівчаток, формування їх як особистостей, які поважають і розуміють один одного, усвідомлюючи себе як особу певної статі.

Працює в ІІ старшій групі "Соловейко"".

/Files/images/SAM_1013.JPG

Вихователь - Туз Ольга Василівна

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В.Сухомлинського за фахом «Початкове навчання». Працює в закладі з 2003 року. Педагогічний стаж – 20 років.

Питання поглибленої роботи: «Екологічне виховання дітей дошкільного віку».

Застосовує інноваційні технології: ТРВЗ, ейдотехніка, проблемне навчання. Знання, які отримують її діти, є дієвими, тому що діти з радістю піклуються про птахів, доглядають за рослинами куточка природи, мешканцями акваріума, висловлюють протест проти недбайливого ставлення до природи.

Працює в І старшій групі компенсуючого типу для дітей з вадами зору "Сонечко".

/Files/images/SAM_3805.JPG

Вихователь - Хілько Людмила Дмитрівна

Закінчила Жовтоводське педагогічне училище за фахом "Дошкільне виховання". Педагогічний стаж - 3 роки.

Поглиблено працює над питанням розвитку пізнавальних інтересів дошкільнят в процесі ознайомлення з природою.

Професійним кредо вважає вислів В.Сухомлинського: «Необхідно вводити малят в навколишній світ природи так, щоб кожен день вони відкривали в ньому для себе щось нове, щоб росли дослідниками, щоб кожен крок був мандрівкою до живих джерел природи, облагороджував серце і загартовував волю».

Важливу роль відводить надзвичайній емоційній чутливості дошкільників у сприйманні об’єктів і явищ природи.

Працює в 4 молодшій групі компенсуючого типу для дітей з вадами зору "Ягідка".

/Files/photogallery/849/Фото0124.jpg

Вихователь - Шишова Олена Олександрівна

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка за фахом "Початкове навчання". Педагогічний стаж - 10 років. Працює в закладі з 2014 року.

Питання поглибленої роботи : "Використання інноваційної технології "Ейдетика" в розумовому розвитку дошкільників".

Ейдетика - наука про розвиток пам'яті. Маючи хорошу пам'ять, дтина-дошкільник, а потім майбутній школяр швидко засвоюватиме навчальний матеріал та досягне вагомих успіхів у навчанні в школі.

Могутнім джерелом виховання вважає навколишнє середовище, яке формує у дітей пізнавальні інтереси, розвиває мислення, спостережливість, зорову та образну пам'ять.Вважає батьків надійними помічниками у вихованні; застосовує гуманістичниий підхід та толерантність в роботі як з дітьми, так і з батьками.

Працює в ІІІ старшій групі "Метелик".

/Files/images/SAM_5259.JPG

Вихователь - Звєрєва Наталія Анатоліївна

ЗакінчилаЖовтоводське педагогічне училище. Заочно навчається у Бердянському педагогічному уіверситеті. Працює в закладі з 2014 року. Педагогічний стаж - 3 роки.

Питання поглибленої роботи: трудове виховання дошкільників.

Вважає, що дитині, щоб у майбутньому стати успішною дорослою людиною, перш за все слід навчитися трудитись.В дошкільному віці - це елементарні види праці, до яких батькам слід привчати змалечку: самообслуговування, праця в природі, спільна з батьками та дітьми колективна праця.

Впевнена, що праця не тільки виховує, а й розвиває , навчає, готує до дорослого життя. Її вихованці із задоволенням працюють не тільки вдома, а й в дитячому садку, шанобливо відносяться до праці інших людей.

Пріоритети діяльності: толерантність, індивідуальний підхід, співпраця з батьками.

Працює в ІІІ старшій групі "Метелик".

Авдєєва Олена Вікторівна

Має 2 педаггогічні освіти: закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниіенка за спеціадльністю " Українська мова і література", а також Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю "Дошкільна освіта". Працює в закладі з 2016року. Педагогічний стаж - 10 років.

Проблемне питання поглибленої роботи " Розвиток мовлення молодших длшкільників засобами рідної природи та образотворчого мистецтва".

Постика Валентина Олександрівна

/Files/images/SAM_1057.JPG

Закінчила Кіровоградський державий педагогічний університет ім.В.Винниченка за спеціальністю "Початкове навчання". Педагогічний стаж - 27 років. Проблемне питання поглибленої роюоти - " Діти і Всесвіт".

Ми - одна команда...

Кiлькiсть переглядiв: 1748

Коментарi